Definitive Technology

W Studio


"Excelentně znějící, elegantně vypadající W Studio od Definitive Technology pomáhá vnést dotek luxusu pro ty, kteří rozhodně nechějí šetřit při nákupu highendového soundbaru"
- Steve Guttenberg, redaktor e-zine c/net

Popis soundbaru a subwooferu W Studio
Špičkový soundbar W Studio je ústředním výrobkem a dalo by se říci i vlajkovou lodí celé série Wireless Collection. Pro mnoho příznivců domácího kina a tedy i prostorového zvuku je dobře znějící soundbar jediným řešením a to ať již z prostorových nebo designových důvodů. A pokud při pořízení není limitací nižší cenová hranice, pak právě W Studio může být tím pravým výrobkem pro ozvučení obývacího pokoje, kdy dochází k precizní simulaci tradičního multikanálového systému 5.1. 
Nedílnou součástí tohoto stylového soundbaru je však striktně konstruovaný subwoofer, který celé reprodukci propůjčí mohutné, ale pevně konturované basy. spojení mezi oběma jednotkami je bezdrátové, tedy není třeba mít obavy z instalace jakýchkoli vzájemně propojujících vodičů. Subwoofer lze umístit téměř kdekoli v poslechové místnosti, připojit na síťové napájení a systém se vzájemně propojí.

Tento nenápadně vyhlížející systém však není jen pouhým soundbarem. Jeho primární funkcí je být součástí moderního bezdrátového multiroom systému. Jako ostatní jednotky série Wireless Collection je i W Studio možné ovládat intuitivní firemní aplikací pro tablety a smartphone. Samozřejmostí je podpora iOS i Android. Stačí tedy jednoduše stáhnout aplikaci, která je na obvyklých aplikačních obchodech dostupná zdarma a pustit se do snadného ovládání. Pro rychlou obsluhu je však také k dispozici tradiční dálkový ovladač, ze kterého lze ovládat všechny důležité funkce soundbaru, ale také i televizoru. Dálkový ovladač je totiž učitelný.
 
Instalace a design
Soundbar W Studio lze nainstalovat na zeď pod televizor, nebo jej jednoduše postavit na skříňku pod televizorem. Díky jeho kompaktním rozměrům (jen 8cm vysoký) nijak televizor na stojánku nezakrývá. W Studio má několik přípojných možností. Na zadním zapuštěném panelu jsou tři HDMI 1.4a vstupy pro připojení Blu-Ray přehrávače, satelitního přijímače nabo jiných obrazových zdrojů. k dispozici je samozřejmě také HDMI výstup pro připojení k televizoru. Na zadním panelu je také jeden optický digitální vstup a jeden analogový vstup.
Pro plnou součinnost s ostatními jednotkami série Wireless Collection se soundbar několika jednoduchými kroky připojí na domácí WiFi (2,4GHz nebo 5,8GHz) a následně jej lze používat jako hudební systém, který přehrává internetová rádia, digitální hudbu uloženou na domácím serveru, počítači nebo tabletu a také hudební služby (např. Spotify atd...). 
 
 
 
 
A co na to odborná kritika??? 
Sounbar W Studio je také výborně přijímán odbornou kritikou. Například americký internetový magazín PC Mag, který ohodnotí ročně přibližně 2 500 výrobků, zvolil jako jeden z výrobků roku právě W Studio, kdy dal tomuto výrobku přednost před širokým spektrem konkurenčních výrobků.
Taktéž nejprestižnější světová asociace Consumer Technology Asociation (CTA), která každoročně pořádá největší světový veletrh CES v americkém Las Vegas, zvolila soundbar W Studio jako nejlepší reproduktor roku 2015 a ocenila jej cenou Mark of Excelence...


  • Technické údaje
Počet kanálů:5.1
Podporované formáty prostorového zvuku:Dolby Digital®, DTS®
Počet vstupů:4x HDMI 1.4a, 1x TosLink, 1x Analog Jack 3,5
Počet výstupů:1x HDMI 1.4a
WiFi konektivita:2,4GHz a 5,8 GHz
Výkon soundbaru:120W
Výkon subwooferu:200W
Rozměry (š x v x h)109 x 8,5 x 8,5cm soundbar
32 x 36 x 32,5cm subwoofer

produkty