Definitive Technology

W Studio Micro

"Nechtěl jsem tolik utratit za soundbar a hledal nějaká levnější řešení. Dal jsem ale na doporučení a zkusil W Studio Micro, který navíc výborně seděl i pod můj televizor. Kvalita zvuku, detailnost (zejména u dialogů) je úžasná. Nyní si sledování TV skutečně užívám. Nelituji jediné penny..."  Brad, UK uživatel 
 
 
 
Minimalistický vzhled, ale veliký zvuk
Aktuální design většiny moderních televizorů nedposkytuje mnoho místa pro umístění zvukového soundbaru. Definitive Technology přináší v podobě nového soundbaru řešení pro tuto situaci. W Studio Micro skutečně vkouzne pod jakýkoli televizor, tedy tam, kam se většina jiných soundbarů prostě nevejde. Jeho minimalistická výška - pouhých 45mm jej řadí mezi nejtenší produkty na trhu. Zůstává však velmi elegantní a jeho industriální design umožnuje začlenit jej do většiny moderních interiérů. Soundbar W Studio Micro je obdobně jako větší W Studio se subwooferem spojen bezdrátově a není tedy nutné instalovat propojovací kabel mezi soundbarem a subwooferem. po zvukové stránce W Studio Micro překvapí většinu uživatelů. Z důvodu odvážné konstrukce a použití poměrně rigidního šasi je zvuk skutečně "veliký". Díky dlouholetým zkušenostem s konstrukcemi soundbarů se firmě Definitive Technoogy podařilo vytvořit produkt, který svým zvukem uspokojí nejen filmové příznivce, ale také překvapí svou vyrovnaností při poslechu klasického stereofonního záznamu. Pomocí vestavěnému WiFi se soundbar připojí k domácí síti a umožní tak pomocí firemní aplikace přehrávání internetových rádií, hudebních služeb a veškeré uložené digitální hudby také ve vysokém rozlišení.

Snadné připojení k televizoru pro detailní zvuk
Spojení soundbaru W Studio Micro s televizorem je skutečně "Plug and Play". Stačí jen použít přiložený optický kabel a využít optického výstupu TosLink na televizoru. Tímto výstupem je většina aktuálních televizorů vybavena. Proti klasickému "televiznímu" zvuku tento soundbar produkuje zcela jasné dialogy, zcela detailní nuance v celkovém zvuku, ale také intenzivní burácející filmové efekty. W Studi Micro je vybaven sedmi digitálními zesilovači pro čtyři středové reproduktory s neodymiovými magnety a tři výškové reproduktory s aluminiovými membránami. Bezdrátový subwoofer je osazen masivně konstruovaným reproduktorem s průměrem 20cm a výkonným zesilovačem. 


Intuitivní přehrávání hudby ze smartphone nebo tabletu
Největší výhodou W Studio Micro není jen možnost elegantního umístění pod televizorem, ale především schopnost precizní reprodukce standardní hudby. Přiložený dálkový ovladač umožňuje kromě standardních funkcí také přepnutí do režimu "Music", který soundbar optimalizuje pro klasickou dvoukanálovou reprodukci. Pomocí WiFi se soundbar připojí k vaší domácí síti, čímž je mu umožněno reprodukovat hudbu z vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo počítače, Firemní aplikací, která je zdarma dostupná na obvyklých obchodech pro platformu Apple i Android, lze pak ovládat nejen tento soundbar, ale také ostatní jednotky Wireless Collection od Definitive Technology a vytvořit tak snadno obslužný multiroom systém. Hudba vás tak může doprovázet skutečně na každém kroku. Díky podpoře multiroom technologie Play-Fi může být soundbar W Studio Micro propojen i s produkty jiných výrobců, kteří podporují tuto technologii. Samozřejmostí je podpora většiny hudebních služeb jako je oblíbené Spotify (nutný účet Premium), Deezer nebo Apple Music. Taktéž je v systému přednastaveno celkem 37 000 internetových rádií. 


  • Technické údaje
Počet kanálů:3.1
Podporované formáty prostorového zvuku:Dolby Digital 5.1, DTS-HD, SRS TtuSurround
Počet vstupů:2x optický TosLink, 1x Analog Jack 3,5, IR in
Počet výstupů:1x Sub, IR out
WiFi konektivita:2,4GHz a 5,8 GHz
Výkon soundbaru:96W
Výkon subwooferu:50W
Rozměry (š x v x h)110 x 4,5 x 8,5cm soundbar
32 x 36 x 32cm subwoofer

produkty