Časopis HIGH&Style

"Konečně je tu dobrý highendový časopis" slyšíme z úst nejednoho návštěvníka našeho studia po seznámení se z obsahem dalšího čtvrtletníku HIGH&Style. Samotný časopis má velmi různorodý obsah. Neupíná se jen samotnou oblast audiovizuálního trhu, která je v časopise samozřejmě dominantní. Je zde totiž možné si přečíst mnoho zajímavého o cestování, dobrém jídle a pití, stylových doplňcích či automobilech. Tím časopis získává příjemnou atraktivitu jelikož není jen upjatý na nekonečnou řadu testů audiovizuální techniky.
Správný pohled je znát také z výborného grafického zpracování časopisu. Testované přístroje jsou zde zobrazeny v celé velikosti, tedy tak, aby čtenář měl možnost zhodnotit nejen celkový design přístroje, ale také se seznámit s přípojnými místy na zadním panelu, či s jinými technickými detaily. Články jsou psány svižnou, dobře čitelnou formou.
 
Časopisu HIGH&Style patří naše nejvyšší doporučení. 

Aktuální i starší čísla si můžete koupit v našem studiu za cenu 100,-Kč popřípadě Vám jej můžeme zaslat jako dobírku na Vaši adresu. V případě zájmu o zaslání nás neváhejte kontaktovat.