CD transport C.E.C. - TL 2N

Japonský výrobce řemínkových CD mechanik rozšířil svůj sortiment o nově konstruovaný CD transport s označením TL 2N. Tento přístroj vyplnil cenovou propast mezi top referenčním modelem TL 0 a cenově přístupnějším přístrojem TL 5. Výrobce uvádí, že díky progresivním inovacím se podařilo dosáhnout stejných zvukových výsledků, které měl předchozí legendární transport TL1 avšak při podstatně nižší prodejní ceně.
CD transport TL 2N je vybaven nejen klasickými digitálními výstupy - optickým Toslink, koaxiálním SPDIF a symetrickým AES/EBu, ale také firemním patentovaným výstupem Superlink. Ten je charakteristický čtyřvodičovým propojením, kdy jsou odděleně od vlastního digitálního signálu vedeny veškeré synchronizační složky. Toto propojení přináší značný zvukový přínos proti výše uvedeným tradičním formátům. K dispozici je taktéž vstup pro Word Clock 44.1kHz, pomocí kterého lze ideálně synchronizovat transport s ostatními digitálními komponenty.
Hlavním konstrukčním prvkem transportu TL 2N je skutečně masivní šasi (12kg), které přístroji předurčuje skvělou stabilitu a netečnost proti vnějším vibracím. Vlastní fixní mechanika je založena na dvouřemínkové konstrukci, což přináší nulovou možnost rezonancí v prostoru laserové jednotky a tím mnohonásobně přesnější snímání datového záznamu. Tuto skutečnost umocňuje masivní zatěžovací disk, který při přehrávání zakrývá nosič digitálního záznamu.
TL 2N je dodáván v černém nebo stříbrném provedení.
Přijďte se do našeho poslechového studia seznámit s tímto špičkovým CD transportem... Ne náhodou získává po celém světě jen ty nejprestižnější ocenění.