Výrobek týdne za exkluzivní cenu

Každý týden Vám představujeme výrobek týdne, který v tomto týdnu nabízíme za zcela výjimečnou cenu.

 
Pračka vinylových desk Clearaudio - Smart Matrix Professional německé společnosti Clearaudio Electronics je skutečným příkladem dobře promyšleného a precizně konstruovaného přístroje. V oblasti čištění analogových desek je více než standardem, navíc za více než přátelskou cenu.

Čištění analogových desek je stále žhavým tématem pro většinu příznivců věrného, digitální konverzí nezkaženého, záznamu. Čištění analogových desek není jen otázkou "audiofilské hygieny", ale hlavně hledáním co nejvěrnější formy reprodukce bez rušivých momentů. Většina uživatelů analogových LP desek řešila problém praskajících vinylů. Ty krásně hrají, ale nepříjemné praskání a lupání během přehrávání bývá obtěžující až nepříjemné. A přitom se jen jedná o nečistoty v drážce desky, které lze snadno odstranit. Ve většině případů se jedná o nečistoty mikroskopických rozměrů, jenž se v drážce desky usadily mechanicky nebo se přichytily na základě dalšího znečištění - většinou tuků, které tyto nečistoty na sebe nalepily.

Ten, kdo tento problém řešil a vyřešil vypráním desky na pračce vinylových desek, jistě dá za pravdu, že pračka LP desek je nezbytným nářadím každého audiofila. Desky po vyprání mají čistý ničím nerušený zvuk a poslech oblíbené hudby se tak stává dvojnásobně emotivní a radostný. Jsou zde dvě cesty jak si zajistit čistou kolekci svých vinylových desek. Jednou je vyprání LP kolekce u odborné firmy, která tuto službu poskytuje. Druhou cestou je pořídit si pračku vlastní s možností libovolného čištění za zlomek ceny (pouze nákladů na čistící kapalinu) profesionálních služeb.

Pokud audiofil dospěje k rozhodnutí pořídit si pračku vynilových desek, pak bude stát před rozhodnutí jakou pračku si pořídit a v jaké cenové kategorii se pohybovat. Je zcela logické, že cena takového přístroje by měla odpovídat počtu čištění a také velikosti LP kolekce, která má být předmětem čištění. Stejně jako v jiných oborech se nevyplácí sáhnout po produktech nejnižší cenové kategorie. Zde hrozí riziko velmi nízké životnosti pračky a navíc nejistého výsledku během čištění. Na druhou stranu drahé profesionální přístroje se díky vysokým pořizovacím nákladům zákonitě nevyplatí. Proto je pro většinu zájemců o vlastní vinylovou prádelnu vždy sledovat výrobky střední cenové kategorie. Zde má nezastupitelnou roli náš Výrobek týdne - pračka značky Clearaudio - Smart Matrix Professional. Tu se nám pro tento týden díky maximální podpory od výrobce podařilo cenově zvýhodnit na velmi přijatelnou cenu.

Jak je tento výjimečný přístroj konstruován? Pračka vynilových desek Clearaudio - Smart Matrix Professional je poctivým, dobře promyšleným výrobkem - klasickým představitelem německé preciznosti. Celý plášť pračky je konstruován z kovu. To jednoznačně předurčuje této pračce skutečně dlouhou životnost. Vakuové srdce srdce pračky (odsávací agregát) je několikanásobně předimenzovaný a díky obrovskému sacímu výkonu je schopen zbavit povrch desky skutečně všech nepohodlných artefaktů špíny. Deska po vyprání na Smart Matrix Professional je již od pohledu "jako nová". Pračka umožňuje otáčení oběma směry a tak je čištění skutečné absolutně důkladné. Jako volitelné příslušenství lze přiobjednat také nástavce na čištění desek jiných formátů (šelakové desky nebo singly) a tím zbavit nečistot celou sbírku...

Pračka Smart Matrix Professional německé značky Clearaudio je zdravou kombinací absolutně precizního přístroje a přátelské (zaplatitelné) ceny.

Tuto excelentní pračku vinylů, jejíž standardní prodejní cena je 29 990,-Kč můžete jen a pouze tento týden získat za zvýhodněnou cenu 24 000,-Kč.