Novinka v našem sortimentu - Cary Audio

Legendární značka Cary Audio se aktuálně stává součástí sortimentu firem, které reprezentujeme pro Českou republiku. Hlavními produkty této značky jsou excelentní streamery ovládané snadnými vlastními aplikacemi a samozřejmě excelenní elektronkové zesilovače, ve kterých je značka Cary Audio (dříve známá jako Cary Audio Design) jedním z nejvíce uznávaných výrobců. Jednotlivé přístroje této značky získaly mnoho skvělých ocenění v předních světových periodikách jako jsou kupř. Stereophile, Absolute Sound, The Electronic House či StereoNET.

V aktuální oblasti streamovacích přístrojů drží značka Cary Audio krok s předními výrobci digitálních zdrojových komponent. Zvláště díky skutečně kvalitním, jednoduchým až intuitivním aplikacím pro ovládání svých přístrojů jsou streamery a digitální hudební centra této značky tak vyhledávány mezi audiofily.

Cary Audio nepatří mezi striktní vyznavače elektronkové nebo tranzistorové konstrukce svých zesilovačů. Jaká konstrukce hraje v požadované cenové nebo technologické relaci lépe, ta je použita. Nicméně u referenčních přístrojů nalezneme výhradně elektronkové konstrukce v podobě excelentních triodových monobloků pracujících v čisté třídě A.

Věříme, že i vy nalezete v produktech této značky mnoho inspirativního, což lze ověřit pouze přímým poslechem. Těšíme se na Vaši návštěvu v našem poslechovém studiu nebo u některého z našich prodejců.