Výrobek týdne za exkluzivní cenu

Každý týden Vám představujeme výrobek týdne, který v tomto týdnu nabízíme za zcela výjimečnou cenu.

 
Reprosoustavy značky Definitive Technology jsou vyhledávaným produktem nejen pro příznivce domácího kina. Nová série Bipolar Tower 9000 přináší nejen jedinečný moderní design, ale také zcela precizní zvukový projev, který překvapil širokou odbornou veřejnost.

Z této výtečné série aktuálně představujeme poloaktivní sloupové reprosoustavy BP 9040. Jedná se o model, který je konstruován patentovanou technologií Forward-Focused Bipolar Array (FFBP). Tato konstrukční technologie, kdy je reprosoustava osazena reproduktory i na zadní straně reprosoustavy, využívá zvukových odrazů od okolních stěn. Tím je dosaženo podstatně větší prostorové scény než je tomu u klasicky konstruovaných reprosoustav. 

Další technickou vychytávkou je poloaktivní konstrukce, tedy basová část každé reprosoustavy je vybavena samostatným výkonovým zesilovačem. To předurčuje dvě možnosti zapojení reprosoustav. Buď je basová část reprosoustavy napájena klasickým reproduktorovým signálem z připojeného zesilovače, nebo je do reprosoustavy přiváděna basová složka samostatně linkovým signálem, kupříkladu z basového výstupu zesilovače pro domácí kino. Tím je možné tuto basovou část reprosoustavy použít jako samostatný subwoofer. 

Podstatnou výhodou proti klasicky konstruovaným (pasivním) reprosoustavám je možnost regulace basové složky. Touto regulací objemu basů je možné reprosoustavy dokonale přizpůsobit poslechovému prostoru, ve kterém jsou reprosoustavy používány. Tím se předchází problému s nedostatkem nebo naopak nadbytkem basů při instalaci reprosoustav do většiny standardních poslechových prostorů. 

Reprosoustavy Definitive Technology BP 9040 jsou certifikovány společnostmi Dolby Inc. a DTS pro použití s vysoce kvalitními systémy používající nejnovější technologie zpracování zvuku Dolby Atmos nebo DTS:X. V případě zapojení v takovémto vícekanálovém systému je možné reprosoustavy rozšířit o výškový modul, který je možné nasadit na horní stranu reprosoustavy po odstranění vrchního aluminiového krytu.

Pár těchto špičkových reprosoustav, jejichž standardní prodejní cena je 55 990,-Kč můžete tento týden získat za zvýhodněnou cenu 39 990,-Kč.